KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15286052
nr 1528 6052
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 391/470. Bildmått: 43x52 cm, yttermått inklusive ram: 58x66 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 mars 2023
kl 18:40:44
20/3 16:10:51
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén